Key Account Executive

Key Account Executive v Proudly, je klíčovou osobností v týmu. Pomáhá firmám řešit otázky Employer brandu, stará se, aby potenciální uchazeči věděli, proč stojí za to v dané firmě pracovat, a pomáhá ji prezentovat tak, aby přitáhla ty správné talenty. Samozřejmě na to není sám. Je to obchodní pozice, která je vhodná pro každého, kdo hledá nové výzvy a chce, aby jeho práce měla smysl.

Náplň práce

  • business development
  • identifikace a oslovování potenciálních klientů
  • tvorba a realizace obchodní strategie

Požadujeme

  • zkušenosti z oblasti prodeje nebo consultingu (min. 1 rok) s prokazatelnými výsledky
  • kontakty v oblasti HR nebo médií výhodou
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • strategické myšlení a plánování
  • schopnost navazovat obchodní kontakty a rozvíjet vztahy s klienty i třetími stranami
  • kreativní myšlení
  • zkušenosti ze zahraničí výhodou
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • dobrá znalost práce na PC
  • řidičský průkaz B

Nabízíme

  • vysoce kvalifikovanou práci v oblasti obchodu, kde vidíš reálné výsledky své práce a přínos pro klienta
  • prostředí rychle se rozvíjejícícho startupu
  • práci s dlouhodobou perspektivou
  • časovou flexibilitu
  • možnost osobního rozvoje
  • nadprůměrné platové ohodnocení
  • moderní kanceláře v centru Prahy

Místo výkonu práce

Praha

Související informace

Zdroj informací: Proudly.cz

Datum zadání nabídky

12. července 2018