Analytik/čka komerčního bankovnictví

Radši se řídíte tvrdými daty než subjektivními pocity? Přemýšlíte komplexně a rádi si dáváte věci do souvislostí? U nás se najdete. Dáme vám hřiště plné dat, na kterém se budete moct vyřádit dosyta a přetvořit je v užitečné informace, které bance pomůžou při měření výkonu naší distribuční sítě, vývoji nových produktů a porozumění našim klientům.

Náplň práce

  • analyzovat a následně i vizualizovat data pro dynamický a přátelský tým komerčního bankovnictví, výsledkem analýzy u nás nejsou čísla, ale odpovědi na otázky, nebo přímo návrh řešení problému, proto budete při každé analýze vždy úzce spolupracovat s ostatními kolegy a připravíte i finální prezentaci výsledků kolegům či vedení
  • k prezentaci dat bude někdy stačit jednoduchá tabulka, jindy bude potřeba zvolit komplexnější způsob, jak výsledky vaší práce efektivně vizualizovat
  • spolupracovat s ostatními odděleními napříč celou společností, zejména s Financemi a Riskem, zároveň ale budete v kontaktu s komerčními bankéři z naší prodejní sítě, takže si své znalosti ještě rozšíříte a poznáte detailně reálné fungování firemního financování
  • tvorbu pravidelných reportů u nás má na starost speciální tým, ale vaším úkolem bude mít pod palcem, jaké reporty máme a co v nich vy či vaši kolegové chcete vidět, budete rovněž navrhovat reporty nové, které pomůžou vám a vašim kolegům

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání (vhodné i pro studenty posledních ročníků)
  • vysoce pokročilá úroveň práce s MS Excel a analytické myšlení, abyste si poradili se všemi těmi daty
  • chuť a schopnost učit se nové věci a pracovat samostatně na komplexních úkolech – prostoru pro to budete mít rozhodně dost
  • komunikativnost, protože budete svou práci i prezentovat, takže byste měli umět dobře formulovat své myšlenky
  • vhod přijdou i zkušenosti s prací s reportingovými nástroji a základy SQL
  • výhodou je i dobrá angličtina, protože právě v ní je veškeré názvosloví a tvoří se v ní i důležité prezentace
  • a jelikož jsme banka, při nástupu vás ještě požádáme o výpis z rejstříku trestů

Nabízíme

  • prostor a podporu při vzdělávání a příležitost pro osobní i profesní růst
  • 25 dní dovolené i další dny volna navíc, třeba když se necítíte fit nebo máte důležitou zkoušku
  • další rozmanité benefity – sami si zvolíte, na co vám přispějeme (může to být příspěvek na stravování, penzijní připojištění, volnočasové aktivity a mnoho dalšího)
  • přátelské i otevřené prostředí
  • uplatnění ve společnosti, která určuje trendy a získává za ně ocenění, a to nejen v bankovní sféře
  • naše produkty za výhodnějších podmínek

Místo výkonu práce

Praha

Související informace

Zdroj informací: MONETA Money Bank, a. s.

Datum zadání nabídky

13. června 2018