Interní auditor

Náplň práce

  • realizace auditů ve Skupině ČEZ
  • konzultační činnost
  • účast na projektech ve Skupině ČEZ

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • dobrou znalost práce s MS Office (MS Excel, Word, PowerPoint)
  • dobré porozumění anglickému textu, schopnost psát texty v angličtině
  • znalost odvětví energetiky výhodou
  • zkušenosti v IT auditu výhodou
  • vysoké morální a etické standardy
  • pozitivní přístup k práci

Nabízíme

  • příležitost zajímavé a samostatné práce
  • možnost osobního rozvoje a dalšího karierního růstu v nadnárodní energetické společnosti, včetně projektů a pozic mimo ČR
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu (37,5 hodiny týdně)
  • zajímavé platové podmínky a rozsáhlou nabídku benefitů

Zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele. Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění.

Místo výkonu práce

Praha

Kontakt

ČEZ, a. s.
Tereza Goeblová
Duhová 425/1
140 53  Praha 4-Michle

Související informace

Zdroj informací: ČEZ, a. s.

Datum zadání nabídky

12. června 2018