Trade Marketing Assistant - Praha

Náplň práce

  • zadávat a kontrolovat data do systému SAP
  • evidovat objednávky propagačního materiálu
  • participovat na organizaci interních a externích eventů
  • připravovat prezentace a zpracovávat analytické podklady
  • vést přehled o všech marketingových akcích

Požadujeme

  • umíš se zasmát
  • jsi dobrý parťák
  • máš chuť na sobě pracovat
  • vystudoval jsi SŠ / VŠ (nevadí, že ještě nemáš zkušenosti)
  • umíš s PC / Microsoft Office
  • máš řidičák „B“
  • nebojíš se komunikovat a prezentovat
  • umíš tvořit i organizovat

Nabízíme

  • bezva kolektiv a skvělého šéfa
  • život bez žízně - neomezený přísun kofolích dobrot v práci a horu pití také na doma
  • benefity typu týden dovolené navíc, zvýhodněné volání, Multisport karta a mnoho dalších
  • notebook a telefon
  • parádní firemní akce
  • pestrou práci v tradiční potravinářské společnosti

Místo výkonu práce

Praha

Kontakt

Kofola a. s.
Petra Svačinová
Černá silnice 888
295 01  Mnichovo Hradiště

Související informace

Zdroj informací: Kofola a. s.

Datum zadání nabídky

11. června 2018