Junior produktový/á manažer/ka – NT security services

Zajímáte se o IT produkty v podobě služeb? Bavilo by vás na základě trendů nebo požadavků od zákazníků vymýšlet nový produkt? Dokážete svůj nápad odprezentovat s vyčíslením nákladů a výnosů?
Orientujete se v pojmech z oboru NT nebo Mobilní bezpečnosti? Vyznáte se v technologiích jako je firewall nebo AntiDDoS? Sledujete trendy a víte o možnostech, jak toho využít pro rozvoj našeho obchodu? Máte odvahu stát si za svými nápady? Přidejte se k nám! U nás dostanete šanci prosadit svůj názor a dokázat velké věci!

Náplň práce

  • budete mít v rukou rozvoj existujícího portfolia produktů
  • budete řídit životní cyklus Síťových Security produktů pro komerční klienty
  • vaším úkolem bude aktivní sledování technologických a komerčních trendů v dané oblasti, i monitorování konkurence
  • budete navrhovat vývoj nových produktů a produktových řešení
  • pomůžete nám s aktivním sledováním profitability služeb a dalších klíčových finančních, obchodních a provozních metrik
  • budete proaktivně iniciovat nápravná opatření vedoucí ke zlepšování konkurenceschopnosti řízených produktů
  • běžná podpora produktů, produktová koordinace v oblasti regulace a legislativy, řízení a tvorba produktové dokumentace

Požadujeme

  • vyžadujeme, abyste uměl/a dělat samostatná rozhodnutí a dokázal/a dotáhnout věci do konce
  • vyžadujeme, abyste měl/a dobrou znalost v oblasti NT Security technologií
  • vyžadujeme schopnost používat nástroje finančního řízení (business case, nákladový model, cenový model, návratovost investice, TCO)
  • preferujeme zkušenosti s vývojem a životním cyklem službových produktů
  • preferujeme, pokud máte zkušenost s řízením projektů
  • na této pozici také využijete své procesní a strategické myšlení
  • potřebujeme, abyste se velmi dobře dorozuměl/a nejen v rodném českém jazyce, ale i v tom anglickém

Nabízíme

  • budete v kontaktu s nejmodernějšími technologiemi a novými trendy z oblasti telekomunikací
  • motivující mzdové ohodnocení složené z fixní a variabilní částky
  • pestré volitelné benefity např. zvýhodněný internet na doma a O2 TV, příspěvky na životní nebo penzijní připojištění, jazykové kurzy, sport, kulturu
  • stravenky v hodnotě 105 Kč (65 Kč z hodnoty stravenky hradí zaměstnavatel)
  • a k tomu další výhody jako příspěvek na mobilní telefon až 7 200 Kč, internet v mobilu, neomezený tarif, slevy pro rodinu a přátele, slevy od řady našich partnerů (O2 Extra výhody)
  • jeden týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů relaxu)

Místo výkonu práce

Praha

Kontakt

O2 Czech Republic a.s.
Michaela Púčiková
Za Brumlovkou 2 2/266
140 22  Praha-Michle

Související informace

Zdroj informací: O2 Czech Republic a.s.

Datum zadání nabídky

11. června 2018