Analytik/čka Sales Incentives

Analytická pozice v týmu Sales Incentives, divize Finance, kde budete spolupracovat a spoluvytvářet nastavení incentivních programů v bance a zároveň analyzovat číselné dopady změn v incentivních programech. Součástí práce je i operativní část spojená s implementací změn incentivních programů.

Náplň práce

  • odpovědnost za proces přípravy a implementace incentivních a motivačních programů za daný kvartál
  • číselné analýzy/odhady dopadů změn incentivních programu na celkovou výplatu bankéřum
  • tvorba ad hoc analýz pro členy vedení banky
  • spolupráce s odděleními Distribuce, HR, Legal
  • operativní úkoly jako připrava a vydání nového incentivního předpisu

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • MS Excel na pokročilé úrovni
  • komunikativní znalost AJ
  • analytické myšlení, proaktivnost, samostatnost
  • a jelikož jsme banka, při nástupu vás ještě požádáme o výpis z rejstříku trestů

Přivítáme

  • zkušenostmi s finančním modelováním v MS Excelu
  • zkušenostmi s nastavením motivačních programů a procesů v jiných bankách

Místo výkonu práce

Praha

Související informace

Zdroj informací: MONETA Money Bank

Datum zadání nabídky

14. května 2018