Vedoucí odboru IT/ IT Manager

Náplň práce

  • nadefinovat a naplňovat komplexní IT politiku a strategii společnosti
  • řídit odbor IT ve společnosti (3 oddělení, 26 podřízených)
  • odpovídat za zajištění bezpečného a bezporuchového provozu informačních technologií a informačních systémů společnosti, včetně provozu datových a telekomunikačních sítí
  • plánovat, vytvářet, implementovat a optimalizovat všechny IT procesy
  • zabezpečovat správu a rozvoj IT infrastruktury a informačních systémů
  • komplexně řídit IT projekty společnosti, zajišťovat jejich implementaci
  • zajišťovat činnosti při implementaci a údržby SW
  • odpovídat za přístupová práva do systémů společnosti
  • zabezpečovat výběr dodavatelů a nákup potřebného hardware a software
  • zabezpečovat archivaci dat a dokumentů IT
  • koordinovat a dozorovat spolupráci s externími dodavateli
  • řídit, delegovat a kondolovat práci podřízených zaměstnanců, hodnotit jejich pracovní výkon, podílet se motivaci týmu a růstu
  • zodpovídat za příslušné rozpočty a dokumentaci

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti z oblasti IT (alespoň 5 let), dlouhodobá praxe s řízením lidí (alespoň 5 let)
  • očekáváme zkušeného IT manažera, který dokáže převzít a řídit stávající tým
  • schopnost týmové spolupráce, pečlivost, zodpovědnost, silná osobnost, schopnost prosadit a zavádět změny
  • ochotu cestovat v rámci ČR

Nabízíme

  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • vrcholovou manažerskou pozici s velkou mírou prostoru k realizaci a odpovědnosti
  • zajímavou práci ve zkušeném pracovním kolektivu
  • možnost rozvoje a odborného vzdělávání
  • motivační finanční ohodnocení a vypracovaný benefitní systém
  • na zaměstnancích nám záleží, snažíme se vytvářet příjemné pracovní prostředí

Místo výkonu práce

Praha

Související informace

Zdroj informací: ČEPRO,a.s.

Datum zadání nabídky

11. května 2018