Manažer kvality/QA manager

Náplň práce

  • zodpovědnost za integrovaný systém managementu (ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 13485, ISO 22716) ve firmě zabývající se výrobou kosmetických přípravků, zdravotnických prostředků a veterinárních léčivých přípravků
  • řízení dokumentace, tvorba předpisové dokumentace
  • zajišťování a provádění interních auditů
  • školení zaměstnanců firmy v oblasti kvality
  • řízení změn a odchylek
  • řízení neshodných výrobků a nápravných opatření
  • přezkoumávání reklamací zákazníků
  • řízení validací/kvalifikací zařízení, procesů, produktů

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání. Chemické nebo farmaceutické zyměření výhodou
  • odpovědnost, flexibilita, spolehlivost, pečlivost, samostatnost
  • uživatelská znalost práce na PC- MS Word, MS Excel, Outlook, PowerPoint
  • anglický jazyk nutností
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Přivítáme

  • znalost SVP a systému řízení jakosti dle norem ISO je výhodou;
  • zkušeonsti z oblasti farmaceutické výroby
  • praxe v oblasti kvality výhodou
  • německý jazyk výhodou

Nabízíme

  • příjemné prostředí a kolektiv lidí
  • zajímavá pracovní pozice s mírou zodpovědnosti
  • penzijní připojištění
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • zdarma výuka anglického jazyka v pracovní době
  • odměny k procovním a životním výročím
  • firemní notebook a mobilní telefon

Místo výkonu práce

Budčeves

Související informace

Zdroj informací: AVEFLOR, a. s.

Datum zadání nabídky

11. května 2018