Referent Cestovní kanceláře

Cestovní kancelář ITS BILLA TRAVEL je součástí mezinárodního turistického koncernu DER Touristik, který je členem skupiny obchodní skupiny REWE Group. Baví Tě cestovní ruch, ale raději bys pracoval/a v pohodlí příjemné moderní kanceláře?

Rád/a komunikuješ s lidmi a domluvíš se i anglicky? Sháníš časově flexibilní práci? Začni svou karieru u nás a nahlédni, jak funguje silná cestovní kancelář, kde plníme sny našim klientům. Můžeš být také u toho!

Náplň práce

  • vyřizování telefonických a e-mailových poptávek zájezdů
  • komunikace s prodejci zájezdů (převážně v češtině)
  • administrativní činnost spojená s prodejem zájezdů
  • omunikace se zahraničními kolegy a partnery (převážně v angličtině)
  • zpracovávání speciálních požadavků u rezervací, řešení krizových situací
  • spolupráce na přípravě katalogů a online prezentace produktů

Požadujeme

  • výborné komunikační schopnosti
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • minimálně ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • znalost práce s PC (MS Office, Outlook)

Nabízíme

  • fixní plat a motivační bonus z prodaných zájezdů
  • možnost flexibilního plánování pracovní doby
  • zajímavá a různorodá práce v mladém a přátelském kolektivu
  • možnost profesního růstu
  • zaměstnanecké slevy na dovolenou
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost práce i na zkrácený úvazek, vhodný pro studenty nebo ženy po mateřské dovolené

Plat

  • 25000-30000 Kč/měsíc

Místo výkonu práce

Praha

Související informace

Zdroj informací: BILLA, spol. s r. o.

Datum zadání nabídky

10. května 2018