Obchodní manažer/ka O2

Chcete se stát součástí světa O2 a pomáhat nám měnit telekomunikační trh? Hledáme obchodního manažera na HPP, takže neváhejte, přidejte se k nám a ukažte, co ve Vás je!

Náplň práce

  • budete aktivně vyhledávat a realizovat obchodní příležitosti ve svěřeném segmentu
  • jednáte s konkrétními zákazníky (rezidentní segment), prezentujete produkty, zajišťujete podpisy smluv
  • jednáte se třetími stranami (developeři)
  • aktivně spolupracujete s ostatními útvary společnosti (linka pro pomoc specialistům, oddělení zákaznických řešení, marketing aj.)
  • zajišťujete dotažení požadavků zákazníka, které jsou v souladu s předpisy, pokyny a procesy naší společnosti
  • pravidelně reportujete svému nadřízenému

Požadujeme

  • má zkušenosti jako obchodní manažer, příp. v oblasti zákaznického servisu
  • rád a profesionálně komunikuje s lidmi
  • je organizovaný, samostatný a vytrvalý
  • je vstřícný a pro úsměv nejde daleko
  • zvládá práci s PC (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)

Nabízíme

  • budete v kontaktu s nejmodernějšími technologiemi a novými trendy z oblasti telekomunikací
  • motivující mzdové ohodnocení složené z fixní a variabilní částky
  • pestré volitelné benefity např. zvýhodněný internet na doma a O2 TV, příspěvky na životní nebo penzijní připojištění, jazykové kurzy, sport, kulturu
  • stravenky v hodnotě 105 Kč (65 Kč z hodnoty stravenky hradí zaměstnavatel)
  • a k tomu další výhody jako příspěvek na mobilní telefon až 7 200 Kč, internet v mobilu, neomezený tarif, slevy pro rodinu a přátele, slevy od řady našich partnerů (O2 Extra výhody)
  • jeden týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů relaxu)

Místo výkonu práce

Praha

Související informace

Zdroj informací: O2 Czech Republic a.s.

Datum zadání nabídky

10. května 2018

Košík

Aktuální košík je prázdný

E-shop

Přihlášení

Přihlášení